Сторони прямокутника дорівнюють 16 см і 3 см. Знайдіть сторони рівнове-ликого йому прямокутника,

якщо відо-мо, що вони відносяться як 3:4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.
Відповідь:
6см; 8см;

Розв'язання:
S1=16*3=48см²
S1=S2
Перша сторона 3х; друга 4х. (S2=3x*4x)
Рівняння:
3x*4x=48
12x²=48
x²=4
x=√4
x=2
2*3=6 см перша сторона
2*4=8см друга сторона.