Трикутник ABC прямокутний, кут С дорівнює 90°. Обчисліть СВ, ЯКЩО СА дорівнює 5см, а кут А дорівнює

60° срочно пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Валерия.

Ответ:

Спочатку знайдемо ∠В=90°-∠А=90-60=30°

За опорним фактом катет, що лежить проти кута величина якого дорівнює 30°, дорівнює половині гіпотенузи та навпаки, отже:

АВ=2АС=2*5=10 (см)

За теоремою Піфагора:

СВ=√АВ²-АС²=√10²-5²=5√3

СВ=5√3

Объяснение: