Знайти сьомий член арифметичної прогресії (аn): 2;8;14; ... 1)32 2)40 3)38 4)44


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Сьомим членом прогресії є 38.

Отвечает Шутов Влад.

Ответ:

2+6=8+6=14+6=20+6=26+6=32+6=38

3)48