Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 140°. Знайдіть внутрішні кути, не суміжні з ним, якщо

один з них на 20° більший за інший СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ.!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Череватий Діма.

Ответ:

1 кут = 60°

2 кут = 80°

Объяснение:

x + x + 20° = 140°

2x = 140° -20 °

2x =120°

x= 60°

x= 60+20=80°

1 кут = 60°

2 кут = 80°