Один із катетів прямокутного трикутника дорівнює 9 см. Знайдіть гіпотинузу цього трикутника, якщо

вона на 3 см більша за другий катет​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Эвелина.

Ответ:

15 см.

Объяснение:

Нехай другий катет х см, тоді гіпотенуза х+3 см. За теоремою Піфагора

9²+х²=(х+3)²;  81+х²=х²+6х+9;  6х=81-9;  6х=72;  х=12

Другий катет 12 см, гіпотенуза 12+3=15 см.