З точки до прямої проведено перпендикуляр і похилу, що утворює кут=60°. Знайдіть проекцію похилої

на дану пряму, якщо довжина похилої дорівнює 5√2см​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

Ответ:

7,9 см.

Объяснение:

Маємо  прямокутний трикутник АВС, ∠В=90°, ∠А=60°, АВ=5√2 см.  

ВС - ?

∠С=90-60=30°, отже АВ=1/2 АС=2,5√2

За теоремою Піфагора

ВС=√((5√2)²+(2,5√2)²)=√(50+12,5)=√62,5≈7,9 см.