Основи рівнобічної трапеції дорівнює 8 см і 16 см, гострі кути 45°. Знайдіть площу трапеції дуже

строчно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепель Роман.

Ответ:

S=48 cм^2

Объяснение:

a=16 cм

b=8 cм

<альфа=45 градусов

S=(a+b) /2×h

X=(a-b) /2=(16-8)/2=4 cм

h=x =4 cм, т. к тр-к равнобедренный

S=(16+8)/2×4=48 cм^2