Чому дорівнюють сторони прямокутника, якщо його периметр — 46 см, а площа — 60 см2? даю 30 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Сейдахметов Омирсерик.

Ответ:

20 см,  3 см.

Объяснение:

46:2=23 (см) напівпериметр

Нехай довжина х см, ширина 23-х см.

х(23-х)=60

23х-х²=60;  х²-23х+60=0;  за теоремою Вієта х=20 та х=3

Довжина 20 см, ширина 3 см.