Яка з наведених послідовностей є арифметичною прогресiєю? 1; 4; 6; 9;... ½ ; ⅓ ; ¼ ;...

1;-1;-3;-5;... 4; 5; 6; 7;...

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Миша.

Ответ:

последние потому что коефициент 1

Отвечает Чернышова Мария.
Останє тому що різниця між цифрами має бути однаковою
5-4=1
6-5=1
7-6=1
Тобто прогресія =1