Гіпотенуза прямокутного трикутника АВС дорівнює 8см, а синус гострого кута-0,2. Знайдіть катет,

протилежний даному гострому куту. дуже треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Бакалов Артём.

Ответ:

Синусом гострого кута називають відношення протилежного катета до гіпотенузи, отже:

sin∠А=а/с  ⇒  а=sin∠А*с

де а протилежний катет

а=0,2*8=1,6 (см)

Объяснение: