ЗнайдітьОб'єм піраміди з площею основи 6 см² i висотою 12 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Липко Настя.
Ответ:
24см³

Решение:
V=Sосн*h/3;
V=6*12/3=24см³