Трикутник сторона якого дорівнює 8 см а висота проведена до цієї сторони 5 корінь квадратний3 см

знайти площу

Ответы на вопрос

Отвечает Юркова Маргарита.

S = 1/2ah

S = 1/2 * 8 * 5 корінь з 3 = 20 корінь із 3