Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 80 °. Знайдіть кути при основі цього трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Anton Anton.
Відповідь:
50°; 50°

Розв'язання:
В рівнобедреному трикутнику кути при основі рівні.
Сума кутів трикутника дорівнює 180°
(180°-80°)/2=100/2=50° кут при основі.