Знайдіть площу сектора круга радіус якого 35 см якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 60’​


Ответы на вопрос

Отвечает Беспалова Таня.
Відповідь:
1225π/6 см²

Розв'язання:
Sсек=πR²*a°/360°, де а°=60° центральний кут.
Sсек=π*35²*60/360=
=1225π/6 см²