У геометричній прогресiï (bn) перший член b1= -1 та знаменник q = -5 дорівнює b4 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Низаев Ильяс.

Ответ:

b1=-1 q=-5

b4=b1×q3=-1×(-5)^3=125