Знайдіть площу паралелограма зі сторонами завдовжки 4 і 6 см і кутом між ними 30°


Ответы на вопрос

Отвечает Кривощёков Ваня.

Ответ:

12 см^2

Объяснение:

S=a×b×sin (aльфа)

а=6 см

b=4 cм

альфа=30 градусов

S=6×4×1/2=12 cм^2