3. Визначте відстань між центрами двох кіл, які дотикаються зовні, як- що їх радіуси дорівнюють 31

см і 52 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебаев Мади.

Ответ:

r1+r2=31+52=83

Объяснение: