Квадрат і прямокутник мають однакові площі. Одна зі сторін прямокутника дорівнює 4 см, а сторона

квадрата 8см. Знайдіть другу сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.

Ответ:

16 см

Объяснение:

Вычислим площадь квадрата:

S = a^2  (= a*a)

S = 8^2 = 64 см ^2

По условию, S квадрата равно S прямоугольника.

Найдем сторону прямоугольника:

S = a*b => b = S/a

b = 64/4 = 16 см