Срочно хвилинна стрілка годинника має довжину 2 см дугу якої довжина описує хвилинна стрілка за

15 хвилин​

Ответы на вопрос

Отвечает Кордин Влад.
Відповідь:
π см
Розв'язання:
В одній годині 60 хвилин.
15/60=1/4 частина кола яку пройде хвилинна стрілка.
Сдугі=2πR*1/4
R=2см.
Сдугі=2π*2/4=π см