Площа великого круга кулі дорівнює 2п. знайдіть V кулі​


Ответы на вопрос

Отвечает Гулоян Карен.

2п = пr^2

r^2 = 2

r = √2, відповідно і радіус кулі теж √2, так як великий круг - діагональний переріз кулі

V = 4/3пr^3 = 4/3 * п * (√2)^3 = 4/3п * 2√2 = 8√2п / 3 см^3