Знайдіть сторону квадрата площа якого дорівнює площі ромба з діагоналями 9 см і 8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Круглянкин Владислав.

Дано:ромб

Sром.=Sкв.

d1=9 см

d2=8 см

a-?

Розв'язання:

Sром. =  \frac{1}{2} d1d2 =  \frac{1}{2} 9 \times 8 = 36(см²)

Sкв.  = a {}^{2}

a =  \sqrt{Sкв. }  =  \sqrt{36}  = 6(см)

Відповідь:Сторона квадрата дорівнює 6 см.