Точки А (-4; 2; -6) i B(-14; -10;2) симетричні відносно точки С. Знайдіть координати точки С.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.
Якщо А і В симетричні відносно точки С, то С - середина АВ.
Тоді:
х(С)= (-4+(-14))/2 = -9
у(С)= (2 + (-10))/2 = -4
z(C)= (-6 + 2)/2 = -2

Отже, С (-9; -4; -2)