Найдите площадь круга, описанного около треуголь- ника со сторонами 6 см, 5 см, 5 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Андрей.

Ответ:

Радіус кола описаного навколо трикутника, обчислюється за формулою R=(abc)/4S

Спочатку за формулою Герона знайдемо площу:

S=√р(р-а)(р-в)(р-с)  де р півпериметр

р=(6+5+5)/2=8 (см)

S=√8(8-6)(8-5)(8-5)=√8×2×3×3=√144=12 (см²)

R=(6×5×5)/4×12=150/48=25/8=3,125 (см)