Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 5 см, а висота, проведена до основи. - 3 см.

Знайдimь площу трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Рома.

Ответ:

12 см²

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=5 cv,  ВН⊥АС,  ВН=3 см.   S(АВС) - ?

ΔАВН - прямокутний, за теоремою Піфагора

АН=√(АВ²-ВН²)=√(25-9)=√16=4 см.

АН=СН=4 см;  АС=8 см

Площа трикутника дорівнює половині основи помноженій на висоту.

S(АВС)=1/2 * 8 * 3 = 12 см²