Знайти площу квадрата, описаного навколо кола, діаметр якого дорівнює 4√2 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Відповідь:
32см²

Розв'язання:
Діаметр кола дорівнює сторони квадрата.
а=d=4√2 см.
S=a²=(4√2)²=16*2=32см²
Отвечает Зайцев Костя.

Объяснение:

S=а^2

а=2×r=d

d=4корень2 см

S=(4корень2) ^2=16×2=32 см^2