Який тиск чинить колона масою 750 кг, якщо площа основи колони 2500см^2?


Ответы на вопрос

Отвечает Яриніч Віктор.

Ответ: 3МПа

Объяснение:

Дано:

S=2500мм²=0,0025м²

m=750кг

--------------

Р-?

Р=F/S=mg/S=750*10/0,0025=3000000Па=3МПа