СРОЧНО!!!! Сторони прямокутника дорівнюють 35 см та 12 см. Знайти довжину діагоналі цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Ответ:
Нехай прямокутник ABCD,AB=12см,BC=35см.Знайти діагональ AC-?.За теоремою Піфагора маємо,AC²=AB²+BC²=12²+35²=144+1225=1369.AC=√1369см=37см.Відповідь:37 см.
B........................C | |
A........................D
Объяснение: