2. Знайдіть площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 7 см і 4 см. А. 28 см Б. 22 см В. 28 см2

Г. 11 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешников Тёма.

Ответ:

В. 28 см²

Объяснение:

Площа прямокутника знаходиться по формулі:

S=ab

S=7×4=28 (cм²)