Основа рiвнобедренного трикутника 10 а його бiчна сторона 15 знайти площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Smelova Arina.

Ответ:

10- основа.

15-бічні сторони.

Р= 10+15+15=40(см)