Обчисліть суму кутів опуклого n-кутника,якщо: 1) n-12 2)n-18 3)n-7


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Кирилл.

Ответ:

Сума кутів опуклого n-кутника обчислюється за формулою

180°(n-2) отже:

1) 180*(12-2)=1800°

2) 180*(18-2)=2880

3) 180*(7-2)=900°