Обчисліть площу трикутника зі стороноюa=7 см [a=8см] і висотою ha=6см [ha=5см]​


Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Объяснение:

s=a*ha/2

s=7*6/2=21см2

s=8*5/2=40см2