Знайти площу квадрата периметр якого дорінює 4,4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Илья.

Умова:

Р - 4,4 см

S - ? см²

__________

Розв'язання:

1) 4,4 : 4 = 1,1 (см) - розміри однієї сторони квадрата.

2) S = 1,1 · 1,1 = 1,21 (см²)

Відповідь: S квадрата = 1,21 см².

--------------------------------------------------

Пояснення: для того, щоб дізнатися довжину однієї сторони квадрата потрібно поділити даний периметр на 4 сторони квадрата (це можна робити конкретно з квадратом, бо всі сторони квадрата рівні).

Для знаходження площі квадрата треба сторону помножити на сторону. Запис площі робити в квадратних одиницях.

Отвечает Устюгов Данил.

Ответ:

19,36

Объяснение:

по формуле (a^2) 4.4*4.4