СРОЧНО ПОМОГИТЕ Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами 15дм. Знайти радіуси кіл

якщо вони відносяться, як 2:3.

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Максим.
Ответ:
6 дм, 9 дм
Объяснение:
2x+3x=15
5x=15
x=3
2*3=6 - радіус першого кола
3*3=9 - радіус другого кола