Через кожен метр 20-метрового прямого паркану закопано стовп. 1) Скільки закопано стовпів? 2) Яка

відстань між першим стовпом вiд по чатку і п'ятим - від кiнця? 3) Десятим - від початку і десятим - від кінця? 7 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Гумурзакова Айсулу.

Ответ:

Объяснение:

0 -1 метр = 1 столб

1  -2 метра = 2 столба

19-20 метров = 20 столбов

между 1 и 5 с конца = между 1 и 16 = 16-1 = 15 метров

Нет 10 с начала с конца это 11