Знайти об'єм конуса, якщо його радіус 10см, а висота 6см​


Ответы на вопрос

Отвечает Калачёва Настя.

Ответ:

200π см³

Объяснение:

V=1/3 * Sосн * h

Sосн=πR²=100π см²

V=1/3 * 100π * 6 = 200π см³