Допоможіть розв'язати задачу Для опалення школи за три зимових місяці витратили 7 т 2ц вугілля.

за грудень і січень- 5т 140 кг, за січень і лютий 5 т 440кг. скільки вугілля витратили на опалення щомісяця?

Ответы на вопрос

Отвечает Пугачёв Витя.
Будь ласочка)

1) 7200-5140= 2060 (кг) за місяць грудень
2) 5140-2060= 3080 (кг) за місяць січень
3) 5440-3080= 2360 (кг) за місяць лютий
Відповідь: 2060 кг, 3080 кг, 2360 кг.