Знайдіть координати середини відрізка MN якщо (8;0) N(-5;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Митрошин Даниил.

Ответ:

С(1,5;2)

Объяснение:

хс=8+(-5)=1,5

ус=0+4/2=2