У 55г 20%-го розчину долили ще 35мл води. Обчисліть масову частку солі в новоутвореному розчині.

срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобацкая Арина.
Ответ:новий розчин маса його 55+35=90г
Масова частка солі в старому розчині 55*0.2=11 г
Масова частка солі в новому
11/90 =0.12 або 12%

Объяснение: