Знайдіть площу діаметрального перерізу, якщо діаметр кулі 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Король Лёня.

Ответ:   S = 100π см² ≈ 314 см² .

Объяснение:

   D = 20 cм ;  R = 1/2 D = 1/2 * 20 = 10 ( cм ) ;

   S = πR² = π * 10² = 100π ( см² ) ≈ 100 * 3,14 ( см² ) = 314 ( см² ) ;

  S = 100π см² ≈ 314 см² .