Висота правильної трикутної призми 5см , а діагональ бічної грані утворює з площиною основи кут 60.

знайдіть обєм призми

Ответы на вопрос

Отвечает Невечеря Саша.

Відповідь:

1253/12см³

Розв'язання:

tg∠A1CA=A1A/AC

tg60°=√3

√3=5/AC

AC=5/√3 см

Sосн=АС²√3/4=(5/√3)²*√3/4=25/3*√3/4=

=25√3/12 см²

V=Sосн*Н=25√3/12*5=125√3/12 см³