У рівнобедрений трикутник вписане коло яке ділить бічну сторону у відношенні 2 : 3 починаючи від

вершини що лежить проти основи знайдіть периметр трикутника якщо його основа дорівнює 12 см СРОЧНО!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиганшин Альберт.

Ответ:

32 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС,  АВ=ВС;  ВК:АК=2:3,  АС=12 см.   АВ+ВС+АС - ?

Відрізки дотичних, проведені до кола з однієї точки, рівні між собою.

АК=АМ=3х см;  СМ=СТ=3х см;  ВК=ВТ=2х см.

За умовою АМ+СМ=12 см;   6х=12;   х=2

АК=АМ=СМ=СТ=3*2=6 см.

ВК=ВТ=2*2=4 см

Р=6*4+4*2=24+8=32 см.