Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 14 см, а периметр – 30 см. Яка довжина його бічної

сторони?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семериков Кирилл.

Ответ:

8см

Объяснение:

P = 30 см

14 + АВ + ВС = 30

14 + АВ + АВ = 30

2АВ = 30 - 14

2АВ = 16

АВ = 8 см