Площа однієї з кімнат двокімнатної квартири дорівнює 18 м^2, і становить площі іншої. Знайдіть

житлову площу квартири (тобто площу цих двох кімнат).

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Кристина.

Ответ:

38 м²

Объяснение:

18 : 9/10 = 180 : 9 = 20 (м²) площа другої кімнати

18+20=38 (м²) площа квартири

Отвечает Роллер Таня.

Ответ:

38 м²

Объяснение:

1) 18 : 9/10 = 18 * 10/9 = 2 * 10/1 = 20/1 = 20 (м²) - площадь второй комнаты

2) 18 + 20 = 38 (м²) - площадь двух комнат