Бісектриса одного з кутів паралелограма ділить його сторону навпіл. Знайдіть периметр

паралелограма, якщо ця сторона дорівнює а см срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Ответ:

Ответ:x+x-10=40

Объяснение:2x-10=40

2x=40+10

2x=50

x=25

Объяснение: