На відрізку MN що дорівнює 24см взята точка А. Знайдіть довжину відрізка МА якщо вона на 4см

коротша за АN

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Илья.

Ответ:

Нехай AN = X, тоді MA = x - 4

x-4+x=24

x+x=24+4

2x=28

x=28:2

x=14

MA = x - 4 = 14 - 4=10

Отвечает Семикина Елизавета.

Відповідь: 10см.

Пояснення:

Нехай МА=х, тоді за умовою АN=x+4.

MN=MA+AN,

x+x+4=24,

2x=20,

x=10.

Отже МА=10 (см)