Дано паралелограм abcd, bk-бісектрисса, ak=14cm,kd=9 cm. Знайти периметр паралелограма. ДАЮ 50

БАЛОВ, СПОЧНО НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Алина.

Ответ:

74 см.

Объяснение:

Бісектриса відтинає від паралелограма рівнобедрений трикутник, отже АВ=АК=14 см;  протилежні сторони паралелограма рівні, отже СD=АВ=14 см.

АD=14+9=23 см,  ВС=23 см.

Р=14+23+14+23=74 см.