Кути чотирикутника пропорційні числам 1, 2, 3, 4. Знайдіть градусну міру найменшого кута

чотирикутника . З розв'язком пж СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Новицкий Артур.

Ответ:

36°

Объяснение:

Кути чотирикутника пропорційні числам 1, 2, 3, 4. Требе знайти градусну міру найменшого кута чотирикутника.

  • Сума кутів чотирикутника дорівнює 360°.

Нехай х, 2х, 3х, х4 - кути чотирикутника, тоді:

х+2х+3х+4х=360°

10х=360°

х=360°:10

х=36°

Звідсі: ∠1=36°, ∠2=2·36°=72°, ∠3=3·36°=108°, ∠4=4·36°=144°

Відповідь: найменший кут дорівнює 36°.