Точка P належить відрізку SM, довжина якого 30 см. Знайти SP:PM, якщо SP на 8 см більший від PM.

Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Данил.
X+8+x=30
2x+8=30
2x=30-8
2x=22
x=22/2=11
PM=11
11+8=19
SP=19