Точки К і L належать відрізку АВ. Знайдіть відстань між точками K і L, якщо АВ = 50см, АК=27 см BL

=12 см СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелян Артур.

Ответ:

11 см

Объяснение:

| 50 |

| 27 | | 12 |

•————•——•——•

А К L B

АК=27 см

ВL=12 см

АВ=50 см

КL=AB-(AK+BL)=50-(27+12)=50-39=11 см