Точки А, В і С лежать на одній прямій, АВ=15 см, відрізок АС у 4 рази більший за відрізок ВС.

Знайти довжину відрізка АС.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдиразахова Молдыр.

Ответ:

AC=AB*4

AC=60см

BC=AC-AB

BC=60-15=45=

Объяснение: